fbpx

Windykacja polubowna

Windykacja polubowna obejmuje szereg stosowanych przez nas działań, których celem jest skuteczne odzyskanie zaległych płatności. Spośród dostępnych rozwiązań dobieramy takie, które będą właściwe dla danej sytuacji i skutecznie skłonią dłużnika do zapłaty zaległych należności.

Zapytaj o windykację

Windykacja sądowa

Działania na etapie sądowym prowadzimy za pośrednictwem własnej kancelarii prawnej. Zespół radców prawnych prowadzących sprawy klientów Transcash specjalizuje się w prowadzeniu działań windykacyjnych dla branży transportowej.

Zapytaj o windykację

Windykacja międzynarodowa

Znajomość przepisów międzynarodowych pozwala nam na odzyskiwanie długów również poza granicami Polski niezależnie od kraju dłużnika. Zatrudniamy ekspertów ze znajomością zarówno przepisów krajowych, europejskich, jak również biegle władających językami obcymi.

Zapytaj o windykację

Ile kosztuje windykacja

Windykacja polubowna – cennik

(obowiązuje od dnia 01.09.2019r.)

wysokość opłaty
analiza sprawy windykacyjnejw ramach prowizji
wierzytelności krajowe przed upływem 60 dni od terminu płatności6% kwoty rozliczonej, min 10 zł netto
wierzytelności krajowe po upływie 60 dni od terminu płatności8% kwoty rozliczonej, min 10 zł netto
wierzytelności międzynarodowe niezależnie od przeterminowania10% kwoty rozliczonej, min 10 zł netto

Archiwalne cenniki znajdują się w sekcji dokumenty do pobrania.

Podane kwoty są kwotami netto i nie zawierają podatku VAT. Prowizję zapłacisz tylko od uregulowanej kwoty zadłużenia, a nie od kwoty zgłoszonej do odzyskania.

Jak zlecić windykację

Jestem klientem Transcash

Zgłoś sprawę

Chcę zostać klientem

Skontaktuj się

 

Usługi dodatkowe

Bezpłatna pieczęć prewencyjna

Naszym klientom proponujemy dedykowaną pieczęć prewencyjną, która jest skutecznym narzędziem poprawiającym dyscyplinę płatniczą kontrahentów. Umieszczając obraz pieczęci na wystawianych przez siebie fakturach wysyłasz sygnał swoim partnerom biznesowym, że cenisz profesjonalne i uczciwe podejście do współpracy. Pieczęć w wersji elektronicznej otrzymasz bezpłatnie. Możesz zamówić również pieczęć tradycyjną. Pieczęć tradycyjną otrzymasz za 0 zł, jeśli przekażesz do windykacji sprawę o wartości min. 2000 zł, w przeciwnym wypadku naliczymy opłatę 50 zł netto.

Zamawiam pieczęć

Windykacja w Transcash

Znajomość specyfiki branży transportowej oraz wiedza prawna wraz z jej praktycznym zastosowaniem to cechy które wyróżniają Transcash na tle firm windykacyjnych. Znajomość zwyczajów płatniczych, prawa transportowego czy specyfiki prawnej umowy przewozu pozwalają nam skutecznie prowadzić działania windykacyjne dla Twojej firmy. W naszych działaniach zwracamy szczególną uwagę na zachowanie profesjonalnej relacji pomiędzy kontrahentami, zdajemy sobie sprawę, że dłużnik to przede wszystkim Twój partner w biznesie. Dzięki szerokiemu wachlarzowi narzędzi służących do odzyskiwania należności jesteśmy w stanie zastosować mechanizmy odpowiednie dla danej sprawy.

Poczytaj na blogu

Wezwanie do zapłaty, a przedawnienie roszczeń w transporcie

09.08.2019

Krótkie terminy przedawnienia w branży transportowej sprawiają, że w przypadku roszczeń z tytu...

Czytaj więcej

Dlaczego warto sprawdzić wiarygodność potencjalnego kontrahenta?

11.09.2018

Jesteś przedsiębiorcą, współpracujesz z kontrahentami, partnerami biznesowymi i klientami. Ta w...

Czytaj więcej

Mity windykacyjne

14.08.2018

Powszechnie wiadomo, że część firm transportowych boryka się z problemem nieodzyskanych pienię...

Czytaj więcej