fbpx

O nas

W Grupie Transcash dbamy o bezpieczeństwo finansowe firm z branży TSL. Specjalizujemy się w usługach finansowych, windykacyjnych i prawnych dla branży transportowej w relacjach międzynarodowych i krajowych. Od 16 lat pomagamy naszym klientom w skutecznym odzyskiwaniu zaległości płatniczych, a od 2016 roku również w finansowaniu faktur. Od początku naszego istnienia skupialiśmy się na dostarczaniu rozwiązań smart&fair. Wiemy jak dotkliwe potrafią być skutki utraty płynności finansowej, dlatego tworzymy kompleksowe rozwiązania – od zbadania wiarygodności kontrahentów, poprzez finansowanie faktur i monitoring płatności, aż po windykację na drodze polubownej i sądowej.

Grupę Transcash tworzą spółki Transcash.eu S.A., TC Inkasso Sp. z o.o., Transcash Kancelaria Prawna Baranowski Sp. k., Transcash Software Sp. z o.o., Transcash.eu SRL z siedzibą w Rumunii oraz TC Inkasso z siedzibą Niemczech.

Co nas wyróżnia

Jesteśmy smart
Tworzymy nowoczesne usługi finansowe dostępne online.
Jesteśmy fair
Stawiamy na proste i intuicyjne produkty oraz transparentny cennik.
Działamy międzynarodowo
Pracujemy dla klientów z całej Europy.

Nasze zespoły

Sprzedaż internetowa

Sprzedaż Korporacyjna

Windykacja

Obsługa Klienta Windykacyjnego

Obsługa Klienta Faktoringowego

Marketing i E-commerce

Monitoring Należności Własnych

Zarządzanie Ryzykiem i Controlling

Rozliczenia

Rozwoju Produktów i Technologii

IT

Windykacja sądowa (TC Kancelaria Prawna)

Dołącz do nas i razem z nami twórz Transcash!

W Grupie Transcash rozwijamy siebie oraz rozwiązania dla naszych klientów w kosmicznym tempie i szukamy osób, które chcą rozwijać się razem z nami. Stawiamy na ludzi odpowiedzialnych, poszukujących nieszablonowych rozwiązań i otwartych na zmiany. Lubimy wyzwania i pracę w szybkim tempie, dlatego jeśli szukasz dla siebie przestrzeni do rozwoju, to zapraszamy Cię do nas. Sprawdź kogo aktualnie szukamy!
Aktualne oferty pracy