O nas

W Grupie Transcash dbamy o bezpieczeństwo finansowe firm z branży TSL. Specjalizujemy się w usługach finansowych, windykacyjnych i prawnych dla branży transportowej w relacjach międzynarodowych i krajowych. Od 16 lat pomagamy naszym klientom w skutecznym odzyskiwaniu zaległości płatniczych, a od 2016 roku również w finansowaniu faktur. Od początku naszego istnienia skupialiśmy się na dostarczaniu rozwiązań smart&fair. Wiemy jak dotkliwe potrafią być skutki utraty płynności finansowej, dlatego tworzymy kompleksowe rozwiązania – od zbadania wiarygodności kontrahentów, poprzez finansowanie faktur i monitoring płatności, aż po windykację na drodze polubownej i sądowej.

Co nas wyróżnia

Jesteśmy smart
Tworzymy nowoczesne usługi finansowe dostępne online.
Jesteśmy fair
Stawiamy na proste i intuicyjne produkty oraz transparentny cennik.
Działamy międzynarodowo
Pracujemy dla klientów z całej Europy.

Nasze spółki

Transcash.eu S.A.

Oferujemy szeroki wachlarz usług finansowych. Dzięki wiedzy, którą zgromadziliśmy na przestrzeni lat, możesz zadbać o interesy Twojej firmy razem z nami.

Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z finansowania faktur w formie mikrofaktoringu, faktoringu pełnego, pożyczki lub eSkonta. Nie czekaj, aż upłynie termin płatności faktury - w ten sposób zapewnisz sobie wpływ wynagrodzenia za wykonane usługi nawet w dniu zgłoszenia.

Transcash Software

Nasi specjaliści z zakresu IT i user experience tworzą najnowocześniejsze rozwiązania sofware’owe dla branży finansowej oraz transportowej.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji oraz danych naszych klientów, a także przyjazny użytkownikom system, który umożliwi sprawne korzystanie z usług Transcash online. Zależy nam na tym, by użytkownicy z łatwością docierali do istotnych informacji.

Transcash.eu SRL

Spółka, którą założyliśmy w Rumunii. Dzięki grupie wyspecjalizowanych ekspertów w zakresie rumuńskiego prawa, którzy płynnie porozumiewają się z klientami w lokalnym języku, skutecznie odzyskujemy należności od kontrahentów pochodzących z tego kraju.

TC Inkasso GMBH

Spółka, którą założyliśmy w Niemczech. Dzięki grupie wyspecjalizowanych ekspertów w zakresie niemieckiego prawa, którzy płynnie porozumiewają się z klientami w lokalnym języku, skutecznie odzyskujemy należności od kontrahentów pochodzących z tego kraju.

Dowiedz się więcej: https://form.transcash.eu/WKD_DE/

TC Kancelaria Prawna

Kancelaria prawna działająca w ścisłej współpracy z Grupą Transcash. Zamiast szukać na własną rękę prawnika, możesz przekazać do niej sprawę z etapu polubownego lub zgłosić nową bezpośrednio do windykacji sądowej. Ponadto znajdziesz tutaj pomoc prawną, wsparcie przy tworzeniu dokumentów, a także możesz wziąć udział w różnych szkoleniach, które prowadzą wyspecjalizowani eksperci.

Dowiedz się więcej: https://tckancelaria.eu

Dołącz do nas i razem z nami twórz Transcash!

W Grupie Transcash rozwijamy siebie oraz rozwiązania dla naszych klientów w kosmicznym tempie i szukamy osób, które chcą rozwijać się razem z nami. Stawiamy na ludzi odpowiedzialnych, poszukujących nieszablonowych rozwiązań i otwartych na zmiany. Lubimy wyzwania i pracę w szybkim tempie, dlatego jeśli szukasz dla siebie przestrzeni do rozwoju, to zapraszamy Cię do nas. Sprawdź kogo aktualnie szukamy!
Aktualne oferty pracy