fbpx

Aktualnie
Poszukujemy

career

Młodszy Specjalista ds. windykacji z językiem czeskim i słowackim

Zespół Windykacji Zagranicznej i Zaawansowanej

Młodszy Specjalista ds. rozliczeń

Zespół Rozliczeń

Programista Java

TC Software

Jak wygląda rekrutacja?

Przeglądnij aktualnie dostępne oferty pracy. Jeśli któraś z nich przypadła Ci do gustu i czujesz, że jesteś stworzony do tej pracy. Nie wahaj się ani chwili dłużej – aplikuj!
Na początek wystarczy nam Twoje CV. Pamiętaj, aby do swojej aplikacji dołączyć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, bez tego nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Po wysłaniu CV, daj nam chwilę na zapoznanie się z Twoją aplikacją. W Transcash stawiamy na ludzi, dlatego u nas rekrutację prowadzą prawdziwi ludzie, a nie boty rekrutacyjne 😉

Po zapoznaniu się z Twoją aplikacją zdecydujemy, czy to właśnie Ciebie szukamy i czy chcielibyśmy lepiej Cię poznać. Jeśli tak, to zadzwonimy do Ciebie. Podczas pierwszej rozmowy będziesz mieć okazję porozmawiać o tym jak wygląda praca u nas oraz opowiedzieć nam coś więcej o sobie. Podczas rozmowy telefonicznej zaprosimy Cię na spotkanie, abyśmy mogli dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu, Twoich oczekiwaniach wobec pracy u nas oraz wyzwaniach jakie czekają na oferowanym stanowisku.

Ostatni etap to spotkanie, u nas w biurze lub online. Zdecydowanie wolimy spotkania „na żywo”, ale ze względów bezpieczeństwa większość spotkań obecnie organizujemy w wersji zdalnej. Na spotkanie ubierz się wygodnie. Garnitur/garsonkę możesz zostawić na inną okazję, no chyba że lubisz taki outfit.  I przede wszystkim, nie stresuj się. Wiemy, wiemy… łatwo powiedzieć 😉 My postaramy się, abyś podczas rozmowy czuł się swobodnie. Powodzenia!

W transcash najważniejsi są ludzie!