Strona główna » Kariera

Pracuj z nami!

W Transcash tworzymy nowoczesne usługi finansowe dla branży transportowej. Rozwijamy się w kosmicznym tempie i szukamy ludzi, którzy chcą rozwijać się razem z nami. Dołącz do nas!

Zobacz kogo szukamy!

Nasze wartości

Odpowiedzialność

To co obiecujemy, robimy z pełną odpowiedzialnością i zgodnie z rolami jakie pełnimy w Transcash. Gdy trafiamy na przeszkody, sami poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam dostarczyć projekty i zadania na czas, po to, aby inni mogli na nas polegać. To co robimy, robimy na 100%. Nie obwiniamy innych, nie szukamy wymówek. Wiemy, że nasza skuteczność zależy od nas i naszego zaangażowania.

Wiedza i rozwój

Dbamy o nieustanny rozwój osobisty i zawodowy. Wierzymy, że nauka to niekończący się cykl, dlatego czytamy, słuchamy, szkolimy się, odkrywamy i rozwijamy swoje talenty. Nie boimy się eksperymentować, a porażki traktujemy jako element nauki. Stale poszukujemy nieszablonowych pomysłów i rozwiązań. Jesteśmy otwarci na zmiany, nawet jeśli wymagają one od nas wyjścia poza strefę komfortu.

Otwartość

Stawiamy na otwartość, szczerość i prawdziwość, zarówno w postawie, jak i w komunikacji. Nie udajemy kogoś innego i nie ukrywamy tego co myślimy. O naszych słabościach i porażkach rozmawiamy z taką samą pewnością siebie, co o silnych stronach i sukcesach. Jesteśmy uczciwi wobec siebie i otoczenia. Budujemy otwartą komunikację, która sprzyja dobrym relacjom i zaufaniu między ludźmi.

Dlaczego warto z nami pracować?

Wspólne śniadania
Masaże odciążające kręgosłup
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie nauki języka angielskiego
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Jednorazowe dopłaty do żłobka, przedszkola
Eventy integrujące zespół
Vouchery podarunkowe i bony świąteczne
Karta Multisport i firmowe sekcje sportowe
Ośrodek wczasowy nad jeziorem do dyspozycji pracowników

Jak wygląda proces rekrutacji

Krok 1. Wysyłasz swoją aplikację
Jeśli któraś z naszych ofert pracy przypadła Ci do gustu i czujesz, że jesteś stworzony do tej pracy. Nie wahaj się ani chwili dłużej – aplikuj! Wystarczy nam Twoje CV. Pamiętaj, aby do swojej aplikacji dołączyć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.
Krok 2. Analizujemy zgłoszenia
Po zapoznaniu się z Twoją aplikacją zdecydujemy, czy to właśnie Ciebie szukamy i czy chcielibyśmy lepiej Cię poznać. Jeśli tak, to zadzwonimy do Ciebie, aby umówić się na spotkanie.
Krok 3. Spotykamy się
Spotkamy się u nas w biurze lub zdalnie. W zależności od stanowiska, możemy poprosić Cię o przygotowanie dodatkowego zadania. Na spotkanie ubierz się wygodnie i nie stresuj się. My postaramy się, abyś podczas rozmowy czuł/-a się swobodnie.
Krok 4. Rozpoczynamy współpracę
To najprzyjemniejszy i zarazem najintensywniejszy etap. Po rozpoczęciu współpracy zaprosimy Cię na Welcome Days, podczas których poznasz nas lepiej. Dowiesz się jak pracujemy, jakimi wartościami się kierujemy i jakie produkty dostarczamy naszym klientom.
Monika Dominiak, HR Business Partner

Zainteresowała Cię któraś z ofert i masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z Moniką!