Giełda długów transportowych

Giełda Wierzytelności transportowych to niepowtarzalne rozwiązanie pozwalające na zakup lub sprzedaż wierzytelności. Publikujemy na niej długi firm transportowych i spedycyjnych, które są na sprzedaż. Jest to jedyne źródło informacji o przeterminowanych należnościach dedykowane branży TSL.

Jak działa Giełda Wierzytelności?

Na Giełdzie Wierzytelności znajdziesz oferty sprzedaży długów polskich i zagranicznych firm transportowych. Z pomocą wyszukiwarki w łatwy i szybki sposób odnajdziesz interesującą Cię firmę. Wyszukiwanie możliwe jest po wpisaniu pełnej nazwy lub fragmentu nazwy firmy, a także po numerze NIP. W tabeli z listą wyników znajdziesz informacje o dacie publikacji na giełdzie oraz o wartości długu. Po kliknięciu w wybrany wiersz znajdziesz szczegóły sprawy. Możesz również kliknąć przycisk Złóż ofertę, aby złożyć ofertę odkupu długu.

Logowanie do Giełdy Wierzytelności

Każdy klient, który rozpoczyna współpracę z Transcash lub zakłada konto na platformie Trans.eu otrzymuje bezpłatny dostęp do Giełdy Wierzytelności Transcash. Dostęp do Giełdy Wierzytelności nie wymaga aktywnego korzystania z pozostałych produktów Transcash lub Trans.eu

Krok1.
Jeśli posiadasz Trans-id to z jego pomocą zalogujesz się do Giełdy Wierzytelności.
Krok2.
Jeśli nie masz Trans-id możesz skorzystać z opcji bezpłatnej rejestracji.
Kliknij, aby się zarejestrować. Rejestracja jest obowiązkowa, abyśmy mogli zweryfikować Twoją firmę i założyć jej konto. Założenie konta nie zobowiązuje Ciebie do aktywnego korzystania z innych, płatnych usług Transcash.eu lub Trans.eu.

Poczytaj na blogu

Jak powinno wyglądać przedsądowe wezwanie do zapłaty?

26.06.2020

Zdarza się tak, że w sytuacjach problematycznych trzeba napisać przedsądowe wezwanie do zapłaty...

Czytaj więcej

Sprawdź jak skorzystać z ulgi na złe długi.

13.11.2018

Wierzyciele, którym nie udało się odzyskać pieniędzy od dłużników w terminie 150 dni od daty...

Czytaj więcej

Wezwanie do zapłaty, a przedawnienie roszczeń w transporcie

09.08.2019

Krótkie terminy przedawnienia w branży transportowej sprawiają, że w przypadku roszczeń z tytu...

Czytaj więcej