fbpx

Giełda Wierzytelności transportowych

Giełda Wierzytelności transportowych to niepowtarzalne rozwiązanie pozwalające na zakup lub sprzedaż wierzytelności. Publikujemy na niej długi firm transportowych i spedycyjnych, które są na sprzedaż. Jest to jedyne źródło informacji o przeterminowanych należnościach dedykowane branży TSL.

Jak działa Giełda Wierzytelności?

Na Giełdzie Wierzytelności znajdziesz oferty sprzedaży długów polskich i zagranicznych firm transportowych. Z pomocą wyszukiwarki w łatwy i szybki sposób odnajdziesz interesującą Cię firmę. Wyszukiwanie możliwe jest po wpisaniu pełnej nazwy lub fragmentu nazwy firmy, a także po numerze NIP. W tabeli z listą wyników znajdziesz informacje o dacie publikacji na giełdzie oraz o wartości długu. Po kliknięciu w wybrany wiersz znajdziesz szczegóły sprawy. Możesz również kliknąć przycisk Złóż ofertę, aby złożyć ofertę odkupu długu. 

Logowanie do Giełdy Wierzytelności

Każdy klient, który rozpoczyna współpracę z Transcash lub zakłada konto na platformie Trans.eu otrzymuje bezpłatny dostęp do Giełdy Wierzytelności Transcash. Dostęp do Giełdy Wierzytelności nie wymaga aktywnego korzystania z pozostałych produktów Transcash lub Trans.eu

Krok1.
Jeśli posiadasz Trans-id to z jego pomocą zalogujesz się do Giełdy Wierzytelności.
Krok2.
Jeśli nie masz Trans-id możesz skorzystać z opcji bezpłatnej rejestracji.
Kliknij, aby się zarejestrować. Rejestracja jest obowiązkowa, abyśmy mogli zweryfikować Twoją firmę i założyć jej konto. Założenie konta nie zobowiązuje Ciebie do aktywnego korzystania z innych, płatnych usług Transcash.eu lub Trans.eu.

Poczytaj na blogu

Windykacja sądowa

06.05.2016

Czy warto skierować sprawę na drogę postępowania sądowego przeciwko dłużnikowi? Z takim pytan...

Czytaj więcej

Skarga na przewlekłość postępowania sądu lub komornika

31.05.2019

Opieszałość sądu lub komornika to jeden z głównych powodów rezygnacji z możliwości dochodze...

Czytaj więcej

Zwyczaje płatnicze w transporcie. Czy coś się zmieni?

28.03.2019

Odroczone terminy płatności wydają się być rozwiązaniem, dzięki któremu zleceniodawcy mogą ...

Czytaj więcej