fbpx
Strona główna » Giełda Wierzytelności

Giełda Wierzytelności

Giełda Wierzytelności Transcash to jedyne rozwiązanie dla branży transportowej pozwalające na zakup lub sprzedaż przeterminowanych wierzytelności. Znajdziesz na niej aktualne informacje o długach firm transportowych i spedycyjnych z całej Europy, które są wystawione na sprzedaż. Z pomocą wyszukiwarki w łatwy i szybki sposób odnajdziesz interesującą Cię firmę. Wyszukiwanie możliwe jest po wpisaniu pełnej nazwy lub fragmentu nazwy firmy, a także po numerze NIP. W tabeli z listą wyników znajdziesz informacje o dacie publikacji na giełdzie oraz o wartości długu. Jeśli jesteś zainteresowany przejęciem długu możesz złożyć ofertę jego odkupu.

Korzystaj z Giełdy Wierzytelności za darmo!

Każdy klient, który rozpoczyna współpracę z Transcash lub zakłada konto na platformie Trans.eu otrzymuje bezpłatny dostęp do Giełdy Wierzytelności Transcash. Dostęp do Giełdy Wierzytelności nie wymaga aktywnego korzystania z pozostałych produktów Transcash lub Trans.eu.
Zaloguj się, jeśli masz TransId
Jeśli posiadasz konto na platformie Trans.eu lub jesteś już klientem Transcash, to zaloguj się do Giełdy Wierzytelności przy pomocy swojego TransId (to te same dane, których używasz, logując się do platformy Trans.eu).
Zaloguj się
Załóż bezpłatne konto, jeśli nie masz TransId
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, skorzystaj z opcji bezpłatnej rejestracji. Rejestracja jest obowiązkowa, abyśmy mogli zweryfikować Twoją firmę i założyć jej konto. Założenie konta jest bezpłatne i nie zobowiązuje Ciebie do aktywnego korzystania z innych, płatnych usług Transcash.eu lub Trans.eu.
Załóż bezpłatne konto

Jakie korzyści daje dostęp do Giełdy Wierzytelności

Dostęp całkowicie online i całkowicie za darmo
Aktualne informacje o długach firm transportowych z całej Europy
Możliwość sprawdzenia czy Twój przyszły zleceniodawca nie zalega z płatnościami

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę zawrzeć umowę z Transcash, aby mieć dostęp do giełdy długów transportowych?

Nie, dostęp do Giełdy Wierzytelności jest bezpłatny dla osób, które założyły konto w Panelu Obsługi Klienta. Założenie konta jest bezpłatne i nie zobowiązuje do aktywnego korzystania z naszych usług.

Czemu muszę zakładać konto, aby korzystać z Giełdy Wierzytelności?

Na Giełdzie Wierzytelności publikujemy dane dotyczące przeterminowanych zobowiązań firm z branży TSL, jesteśmy zobowiązani zweryfikować tożsamość osób, które mają dostęp do tych danych. Dlatego wymagamy założenia konta.

Czy po zgłoszeniu sprawy dłużnik będzie od razu widoczny na Giełdzie?

Nie, samo zgłoszenie nie jest równoznaczne z publikacją dłużnika na Giełdzie Wierzytelności.

Jak mogę kupić dług, który widnieje na Giełdzie?

Po zalogowaniu do Panelu Obsługi Klienta przejdź do Giełdy Wierzytelności. Giełdę możesz przeszukiwać po nazwie firmy lub wpisując numer NIP. Na liście wyników przy każdej pozycji znajdziesz przycisk "Złóż ofertę". Po kliknięciu w przycisk pojawi się okno, w którym możesz złożyć ofertę wykupu długu.