fbpx
Strona główna » Blog finansowy » Transcash i Ritex łączą siły, by jeszcze szybciej finansować płatności

Blog finansowy

19.06.2023 Faktoring

Transcash i Ritex łączą siły, by jeszcze szybciej finansować płatności

Rozpoczęliśmy współpracę z operatorem logistycznym Ritex Sp. z o.o. Sp.k. i staliśmy się wyłącznym partnerem firmy w zakresie finansowania faktur.

Ritex Sp. z o.o. Sp.k. jest jednym z  liderów polskiego rynku TSL w sferze transportu i spedycji na skalę międzynarodową. Dzięki współpracy z Transcash, wiodącym dostawcą usług finansowych dla branży transportowej, od 1 czerwca przewoźnicy współpracujący z Ritex mogą korzystać z usługi faktoringu na preferencyjnych warunkach.

Oferta Transcash dla przewoźników Ritex obejmuje możliwość uzyskania szybkiej zapłaty za fakturę bez zobowiązań i dodatkowych opłat w relacjach, w których płatnikiem jest Ritex. Z faktoringu można skorzystać online, zgłaszając fakturę za pośrednictwem Panelu Obsługi Klienta. 

– Wiemy, jak ważna w branży TSL jest sprawna i ekspresowa płatność. Opóźnienia to nie tylko bolączka przewoźników, ale też operatorów logistycznych, którzy nie zawsze są w stanie oferować szybkiej zapłaty podwykonawcom, jeśli sami nie otrzymują jej na czas – mówi Jakub Gwiazdowski, Head of Partnership & Relations w Transcash. – Współpraca z nami umożliwi firmie Ritex przyspieszenie płatności dla przewoźników, co zwiększy jej przewagę konkurencyjną bez konieczności angażowania własnych środków. 

Transcash.eu jest ekspertem w dziedzinie usług finansowych dla branży transportowej. Od prawie 20 lat wspieramy naszych  klientów w zakresie faktoringu, windykacji i usług prawnych.

Możesz także polubić

Spóźnione płatności: jak zdyscyplinować kontrahenta?

W biznesie, gdzie czas to pieniądz, opóźnienia płatności kontrahentów znacząco wpływają na płynność finansową firm. W branży TSL ten problem dotyka niemal połowy przedsiębiorstw, a […]

18.01.2024
Nowoczesne finansowanie dla spedycji

Szybka zapłata przyciąga przewoźników do spedycji – jak ją zapewnić, nie narażając płynności finansowej? Popularnym sposobem na rozwiązanie tej kwestii do niedawna było skonto, ale […]

17.01.2024
Chcesz zabezpieczyć swój biznes? Wybierz faktoring i uniknij dłużników

Tak w interesach, jak i w zdrowiu, problemom lepiej zapobiegać niż leczyć ich skutki. Windykacja to ratunek dla firm, które mają problem z odzyskaniem długów. […]

1 2 3 20