fbpx
Strona główna » Blog finansowy » Transcash i Ritex łączą siły, by jeszcze szybciej finansować płatności

Blog finansowy

19.06.2023 Faktoring

Transcash i Ritex łączą siły, by jeszcze szybciej finansować płatności

Rozpoczęliśmy współpracę z operatorem logistycznym Ritex Sp. z o.o. Sp.k. i staliśmy się wyłącznym partnerem firmy w zakresie finansowania faktur.

Ritex Sp. z o.o. Sp.k. jest jednym z  liderów polskiego rynku TSL w sferze transportu i spedycji na skalę międzynarodową. Dzięki współpracy z Transcash, wiodącym dostawcą usług finansowych dla branży transportowej, od 1 czerwca przewoźnicy współpracujący z Ritex mogą korzystać z usługi faktoringu na preferencyjnych warunkach.

Oferta Transcash dla przewoźników Ritex obejmuje możliwość uzyskania szybkiej zapłaty za fakturę bez zobowiązań i dodatkowych opłat w relacjach, w których płatnikiem jest Ritex. Z faktoringu można skorzystać online, zgłaszając fakturę za pośrednictwem Panelu Obsługi Klienta. 

– Wiemy, jak ważna w branży TSL jest sprawna i ekspresowa płatność. Opóźnienia to nie tylko bolączka przewoźników, ale też operatorów logistycznych, którzy nie zawsze są w stanie oferować szybkiej zapłaty podwykonawcom, jeśli sami nie otrzymują jej na czas – mówi Jakub Gwiazdowski, Head of Partnership & Relations w Transcash. – Współpraca z nami umożliwi firmie Ritex przyspieszenie płatności dla przewoźników, co zwiększy jej przewagę konkurencyjną bez konieczności angażowania własnych środków. 

Transcash.eu jest ekspertem w dziedzinie usług finansowych dla branży transportowej. Od prawie 20 lat wspieramy naszych  klientów w zakresie faktoringu, windykacji i usług prawnych.

Możesz także polubić

06.12.2023
10 rzeczy, które musisz wiedzieć o usłudze QuickPay

Szybka płatność dla podwykonawców niezależnie od stanu firmowego konta - to QuickPay w pigułce. Spedytor, który spełni warunki usługi, będzie mógł zaoferować bardzo korzystne warunki […]

Szybkiej płatności za frachty chce 76 proc. przewoźników

Wyniki badania Transcash „Na co zwracasz uwagę wybierając frachty?” nie pozostawiają wątpliwości – szybka płatność za zlecenie to jedna z kluczowych kwestii decydujących o podjęciu […]

15.11.2023
Faktoring kontra tradycyjne finansowanie w branży TSL

Branża TSL (transport, spedycja, logistyka) to jedna z najprężniejszych gałęzi polskiej gospodarki. Nie oznacza to jednak, że należące do niej firmy nie borykają się z […]

1 2 3 17