Nowy panel obsługi klienta

Jedno jest pewne, w Transcash lubimy zmiany, szczególnie takie, gdy zmieniamy się na lepsze. Nowy Panel Obsługi Klienta to dokładnie taka zmiana. Choć początkowo zakładaliśmy tylko redesign starego panelu oraz przejście na nowe, bezpieczniejsze technologię, to podczas wywiadów przeprowadzonych z naszymi klientami okazało się, że warto zadbać o kilka nowych funkcji, które znacząco poprawią użyteczność naszej aplikacji. W ten sposób, po blisko 6 miesiącach intensywnej pracy, oddajemy w Twoje ręce nowy Panel Obsługi Klienta Transcash. Od teraz wszystkie zgłoszone sprawy znajdziesz w jednym miejscu, szybko zgłosisz faktury do finansowania i windykacji oraz na bieżąco sprawdzisz status swojej sprawy.

Jak się zalogować?

Wspólnie z projektantami nowego panelu postaraliśmy się o to aby był intuicyjny i łatwy w nawigacji. Jesteśmy pewni, że ten cel zrealizowaliśmy dlatego jeśli chcesz możesz zakończyć czytanie w tym miejscu i przekonać się o tym logując się na stronie https:/app.transcash.eu/.  

Do logowania użyj swojego TransID, tego samego którego używasz do logowania do Platformy Trans.eu. Jeśli nie masz jeszcze konta na Trans.eu to na stronie logowania skorzystaj z linka Założ bezpłatne konto i zarejestruj się na Trans.eu. Rejestracja na Platformie Transa jest bezpłatna i nie zobowiązuje do aktywnego korzystania z Giełdy Trans.eu. Wymagamy rejestracji, abyśmy mogli zweryfikować czy podawane przez Ciebie dane są prawdziwe i czy Twoja firma rzeczywiście istnieje. Po rejestracji otrzymasz swój login TransID oraz będziesz mógł ustawić swoje hasło do Panelu Obsługi Klienta.

Jeśli przed zalogowaniem chcesz poczytać więcej o nowym panelu to zapraszamy do dalszej części artykułu. 

logowanie panel klienta

 

Mikrofaktoring, faktoring, windykacja – wszystkie sprawy w jednym miejscu

Dotychczas korzystając z mikrofaktoringu lub pożyczki nie mogłeś na bieżąco sprawdzić statusu swojego zgłoszenia – teraz to się zmieni.  Wszystkie swoje sprawy zgłoszone do Transcash znajdziesz w jednym panelu i na bieżąco będziesz mógł sprawdzić co dzieje się w danej sprawie.

Z poziomu panelu możesz:

  •  zgłosić nową sprawę – dodać fakturę do finansowania faktoringiem lub zaległ do windykacji,
  •  prześledzić przebieg spraw już zgłoszonych, 
  •  na bieżąco reagować w sprawach wymagających Twojej akcji,
  •  sprawdzić historię spraw zakończonych.

Wszystkie funkcje dostępne są zarówno z komputerów, jak i urządzeń mobilnych.

start panel klienta

 

Wyszukiwanie, filtrowanie, sortowanie

W swoim profilu znajdziesz wszystkie zgłoszone przez siebie sprawy niezależnie od tego, z której usługi korzystasz. Możesz filtrować faktury oraz sprawy windykacyjne wpisując w pole wyszukiwania nazwę firmy, jej NIP lub nazwę kontrahenta – ta opcja nie była dostępna w starej panelu. 

Korzystając z filtrów może odfiltrować sprawy z danego miesiąca, roku lub dowolnie wybranego przez Ciebie okresu – wszystko jest przejrzyste, bez zbędnego bałaganu. 

Jeśli chcesz sprawdzić ile spraw dotyczących wybranego kontrahenta i zgłoszonych w danym miesiącu zostało zakończonych, wystarczy w wyszukiwarce wpisać NIP lub nazwę kontrahenta, następnie odfiltrować sprawy z wybranego przez Ciebie okresu i posortować je po statusie. Aby posortować sprawy wystarczy kliknąć w nagłówku odpowiedniej kolumny.

Wyszukane sprawy możesz w łatwy sposób wyeksportować do pliku .csv, gdzie wyraźnie będą pokazane wartości poszczególnych spraw. Z łatwością samemu będziesz mógł zrobić z nich dowolne zestawienie.

wyszukiwanie panel klienta

 

Zgłaszanie spraw przez smartphona

Z panelu możesz korzystać logując się z komputera, tableta lub smartphona. Wszystkie funkcje dostępne są zarówno dla użytkowników desktopowych, jak i mobilnych.  W wersji dla urządzeń mobilnych dodaliśmy opcję “robienia zdjęć dokumentu”. Dzięki temu, zgłaszając fakturę do sfinansowania lub windykacji wystarczy, że zrobisz wyraźne zdjęcie dokumentów i dodasz z poziomu telefonu.

logowanie ze smartphona

 

Zaloguj się do panelu już teraz, by korzystać z łatwego sposobu na zgłaszanie spraw. Swoje uwagi, pomysły na udogodnienia lub pochwały możesz nam zostawić klikając w ikonę opinii, która jest przyklejona do prawej strony krawędzi.