Strona główna » Blog finansowy » Jak zgłosić sprawę do mikrofaktoringu przez Panel Obsługi Klienta Transcash?

Blog finansowy

Jak zgłosić sprawę do mikrofaktoringu przez Panel Obsługi Klienta Transcash?

KROK 1 - kliknij dodaj fakturę

Po zalogowaniu do Panelu Obsługi Klienta wybierz po lewej stronie ekranu usługę Faktoringu. Następnie w prawym górnym rogu pojawi się opcja “Dodaj fakturę”.

Panel obsługi klienta

KROK 2 - dodaj dokumenty do zlecenia

Po prawej stronie znajdziesz przycisk “Dodaj z urządzenia”, dzięki któremu możesz dołączyć dokumenty za pomocą smartphona lub laptopa/komputera. Nie ma potrzeby dodawania dokumentów w tym kroku. Możesz zgłosić sprawę, a dokumenty dosłać później. 

Panel Obsługi Klienta

KROK 3. - podaj dane faktury

Następnie wypełnij pola z danymi faktury, którą zgłaszasz do sfinansowania.

Panel Obsługi Klienta

Krok 4. - zgłoś sprawę lub dodaj kolejną fakturę

W ostatnim kroku w prawym dolnym rogu możesz zakończyć sprawę lub dodać kolejną fakturę. Pojawi się komunikat o zgłoszonym do nas wniosku.

Panel Obsługi Klienta

KROK 5

Zgłoszona faktura do sfinansowania musi być przez nas zweryfikowana. Zazwyczaj trwa to 30 minut, ale czasami zajmuje dłużej. Gdy oferta będzie gotowa to powiadomimy Cię o tym drogą mailową.

Panel Obsługi Klienta

Możesz także polubić

Masz nowego kontrahenta? Sprawdź go na Giełdzie Wierzytelności

W idealnym świecie na swojej drodze spotykalibyśmy wyłącznie krystalicznie czystych i uczciwych kontrahentów. W praktyce jednak warto kierować się zasadą ograniczonego zaufania i sprawdzać każdego […]

Jak zgłosić sprawę do windykacji przez Panel Obsługi Klienta Transcash?

KROK 1 - kliknij zgłoś sprawę Po zalogowaniu do Panelu Obsługi Klienta wybierz po lewej stronie ekranu usługę Windykacji. Następnie w prawym górnym rogu pojawi […]