Strona główna » Blog finansowy » Jak zgłosić sprawę do windykacji przez Panel Obsługi Klienta Transcash?

Blog finansowy

Jak zgłosić sprawę do windykacji przez Panel Obsługi Klienta Transcash?

KROK 1 - kliknij zgłoś sprawę

Po zalogowaniu do Panelu Obsługi Klienta wybierz po lewej stronie ekranu usługę Windykacji. Następnie w prawym górnym rogu pojawi się opcja “Zgłoś sprawę”.

panel klienta

KROK 2 - dodaj dokumenty

Po prawej stronie znajdzie się przycisk “Dodaj z urządzenia”, dzięki któremu możesz dołączyć dokumenty za pomocą smartphone'a lub laptopa/komputera. Nie ma potrzeby dodawania dokumentów w tym kroku. Możesz zgłosić sprawę, a dokumenty dosłać później. Pamiętaj, że równocześnie możesz zgłosić do nas rekompensatę kosztów windykacji.

panel klienta

KROK 3. - podaj dane dłużnika i faktury

Następnie wypełniasz pola z danymi dłużnika, którego zgłaszasz do windykacji oraz dane faktur (w zależności od zgłoszonej ilości).

panel klienta

Krok 4. - zgłoś sprawę lub dodaj kolejną fakturę

W ostatnim kroku w prawym dolnym rogu możesz zgłosić sprawę. Pojawi się komunikat o zgłoszonym do nas wniosku.

panel klienta

KROK 5

O przebiegu sprawy będziemy Cię na bieżąco informować wysyłając wiadomość na podany przez Ciebie adres e-mail. Możesz również samodzielnie sprawdzić historię swoich działań w szczegółach zgłoszenia.

panel obsługi klienta

Możesz także polubić

Masz nowego kontrahenta? Sprawdź go na Giełdzie Wierzytelności

W idealnym świecie na swojej drodze spotykalibyśmy wyłącznie krystalicznie czystych i uczciwych kontrahentów. W praktyce jednak warto kierować się zasadą ograniczonego zaufania i sprawdzać każdego […]

Jak zgłosić sprawę do mikrofaktoringu przez Panel Obsługi Klienta Transcash?

KROK 1 - kliknij dodaj fakturę Po zalogowaniu do Panelu Obsługi Klienta wybierz po lewej stronie ekranu usługę Faktoringu. Następnie w prawym górnym rogu pojawi […]