Strona główna » Kariera » Risk Assessment Team Leader

Risk Assessment Team Leader

Lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska

Cześć!

W Transcash.eu S.A. rozwijamy siebie oraz rozwiązania dla naszych klientów w Polsce oraz za granicą. W Grupie Transcash jest nas ponad 130 osób w Polsce oraz za granicą, które szczególnie wysoko cenią sobie w miejscu pracy atmosferę i szeroki pakiet benefitów.

Szukamy osoby, która będzie rozwijać się razem z nami w obszarze zarządzania ryzykiem finansowym na stanowisku Lidera Zespołu Zarządzania Ryzykiem.
Beata, Dominika, Natalia, Ania i Michał tworzą zgrany team analityków w zakresie oceny ryzyka oraz analizy portfeli faktoringowych.

Wspólnie jako Zespół Zarządzania Ryzykiem dbają o bezpieczeństwo transakcji finansowych oraz całego portfela należności.

 Za co będziesz odpowiadać

  • zarządzanie kompleksowym procesem oceny ryzyka transakcji finansowych oraz weryfikacji klientów i kontrahentów
  • tworzenie i rozwijanie narzędzi usprawniających procesy oceny ryzyka i monitoringu portfeli finansowych
  • zarządzanie i organizacja pracy zespołu analityków
  • aktywne rozwijanie procesów faktoringowych
  • ustalanie priorytetów i wdrażanie inicjatywy w polityce zarządzania ryzykiem
  • współpraca z zespołami wspierającymi procesy faktoringowe

Jakie są nasze oczekiwania

  • doświadczenie managerskie na podobnym stanowisku w branży finansowej
  • doświadczenie we wdrażaniu i rozwijaniu systemów ocen klientów i transakcji
  • nastawienie na kreowanie wartości biznesowej i efektywne wdrożenie rozwiązań
  • zdolności analityczne oraz łatwość w wyciąganiu wniosków
  • odwaga decyzyjna
  • proaktywna postawa
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającą swobodną komunikację z zagranicznymi zespołami
  • łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji

Dostaniesz dodatkowo plusa za

  • doświadczenie na stanowiskach związanych z oceną ryzyka faktoringowego
  • znajomość branży faktoringowej

Pracownicy są siłą napędową naszej firmy dlatego w zamian oferujemy

  • na start umowę o pracę na pełen etat, elastyczny i hybrydowy system pracy
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • workation w Barcelonie
  • energię do pracy dzięki codziennym pysznym śniadaniem firmowym
  • dostęp do platform edukacyjnych i lekarskich wzmacniających twoje zdrowie psychiczne
  • masaże dla zdrowego kręgosłupa
  • z ZFŚS dofinansowanie do wczasów oraz możliwość odpoczynku w firmowym ośrodku wypoczynkowym
  • nauka języków obcych
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • eventy integrujące zespół
  • vouchery podarunkowe i bony świąteczne

Pracujemy w modelu hybrydowym min. 3 dni z biura we Wrocławiu.
Nie boimy się latać i mierzyć wysoko!

Wejdź na nasz pokład i wprowadź nas na jeszcze wyższy level pracując w firmie IT z niezależnym kapitałem.

Daj się poznać – koniecznie aplikuj!