Strona główna » Kariera » Key Account Manager

Key Account Manager

Lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska

Cześć!

Transcash dbamy o bezpieczeństwo finansowe firm z branży TSL. Specjalizujemy się w usługach finansowych, windykacyjnych i prawnych dla branży transportowej w relacjach międzynarodowych i krajowych. Rozwijamy się oraz rozwiązania dla naszych klientów w kosmicznym tempie i szukamy osób, które chcą doskonalić się razem z nami. Stawiamy na ludzi odpowiedzialnych, poszukujących nieszablonowych rozwiązań i otwartych na zmiany.

Z jakimi wyzwaniami zmierzysz się na tym stanowisku?

  • sprzedażą usług finansowych,
  • aktywnym samodzielnym pozyskiwaniem nowych, kluczowych klientów,
  • budowaniem i utrzymywaniem długofalowych relacji z klientami,
  • prowadzeniem negocjacji z potencjalnymi klientami,

Przyda Ci się:

  • doświadczenie w prowadzeniu spotkań biznesowych oraz obsłudze kluczowych klientów,
  • łatwość w budowaniu długofalowych relacji,
  • otwartość i energia w działaniu,
  • znajomość (w praktyce) technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • umiejętność analizowania danych  i wyciągania odpowiednich wniosków,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość pakietu Office (w szczególności programu Excel),
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • otwartość i energia w działaniu

Dostaniesz plusa za:

  • znajomość branży transportowej.
  • Znajomość metodologii CCS

Co oferujemy:

  • zapewnimy Ci wsparcie merytoryczne w poznawaniu branży,
  • pyszne śniadania, kiedy jesteś w biurze,
  • możliwość skorzystania z masaży odciążających kręgosłup,
  • ośrodka wczasowego nad jeziorem do dyspozycji pracowników,
  • voucherów podarunkowych i bonów świątecznych
  • możliwość udziału w kursie języka angielskiego,
  • otrzymasz dostęp do opieki medycznej Luxmed
  • masz możliwość korzystania z karty Multisport oraz dołączenia do różnych sekcji sportowych w firmie.

Pracujemy w modelu hybrydowym – 3 dni z biura, 2 dni z domu.

Brzmi dobrze?
Daj się poznać, klikając “Aplikuj”!