fbpx

Finansuj faktury i odbieraj nagrody!

Za 5 sfinansowanych faktur, które zgłosisz do finansowania w czwartek 12 sierpnia, otrzymasz od nas 100 zł na karcie podarunkowej BP SuperCard. Im więcej zgłosisz faktur, tym większa szansa na wygraną. Do wygrania karty podarunkowe o wartości nawet 500 zł

Nie zwlekaj – szczęśliwe faktury to sfinansowane faktury!

Jak skorzystać z Happy czwartku w faktoringu?

Wystarczy, że w dniu akcji, czyli w czwartek 12-tego sierpnia, zgłosisz minimum 5 faktur do finansowania w ramach usługi mikrofaktoringu lub pożyczki.

Pamiętaj, że nagrodę przyznajemy za każde 5 sfinansowanych faktur. Aby zwiększyć szansę na wygraną możesz zgłosić ich więcej, na wypadek gdybyśmy którejś z nich nie mogli sfinansować.

W akcji biorą udział faktury zgłoszone tylko w czwartek, czyli ważne, abyś wszystkie faktury zgłosił 12 sierpnia. O tym, czy wygrasz nagrodę i w jakiej wysokości, decyduje liczba sfinansowanych faktur. Nie ma znaczenia kiedy faktycznie sfinansujemy Twoją fakturę. Zazwyczaj pieniądze wypłacamy w ciągu 30 min, ale może się zdarzyć, że przelew otrzymasz następnego dnia.

Czy wiesz, że…
Finansujemy faktury z zakazem cesji w zleceniu lub wystawione dla zagranicznego kontrahenta.

Nagrody

Za 5 sfinansowanych faktur w ramach usługi mikrofaktoringu lub pożyczki otrzymasz od nas 100 zł na karcie podarunkowej BP SuperCard. Jeśli sfinansujemy 10 faktur to otrzymasz 200 zł, itd. Maksymalnie możesz otrzymać kartę o wartości 500 zł. Pamiętaj, aby wszystkie faktury zgłosić w dniu akcji.

Kartą podarunkową BP SuperCard zapłacisz za paliwo, myjnię oraz zakupy na stacjach BP w Polsce. Listę stacji na których możesz zapłacić kartą znajdziesz tutaj.

Po przyznaniu nagrody, najpóźniej do 20 sierpnia 2021, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z informacją o wysokości przyznanej nagrody.

Kartę o odpowiedniej wartości wyślemy do Ciebie przesyłką poleconą wraz dokumentem potwierdzenia odbioru. Karta będzie NIEAKTYWNA. Po otrzymaniu przesyłki wypełnij potwierdzenie odbioru i wyślij jego skan lub zdjęcie na adres: marketing@transcash.eu. Po otrzymaniu potwierdzenia aktywujemy Twoją kartę i powiadomimy Cię o tym mailowo.

Jeśli nie odeślesz skanu potwierdzenia odbioru nagrody do 30 września 2021, wówczas przyjmiemy, że rezygnujesz z nagrody.

Sfinansuj faktury