fbpx

Dlaczego my?

Chcemy położyć kres długim terminom płatności w branży TSL, dlatego zaangażowaliśmy się w projekt QuickPay – szybkich płatności dla użytkowników platformy Trans.eu. Jako partner finansowy jesteśmy odpowiedzialni za finansowanie faktur zgłoszonych w ramach usługi QuickPay, czyli w praktyce to my przelewamy pieniądze na konto przewoźnika.

Specjalizujemy się w finansowaniu faktur dla transportu, doskonale znamy tę branżę i jej zwyczaje płatnicze. Dotychczas sfinansowaliśmy faktury o łącznej wartości 354 mln zł. Od lat prowadzimy działania, których celem jest poprawa płynności finansowej firm transportowych, dlatego z wielkim zaangażowaniem dołączyliśmy do projektu QuickPay.

Regulamin usługi QuickPay

Pytania i odpowiedzi

Jak mogę skorzystać z usługi QuickPay?

Na Platformie Trans.eu wyszukaj zlecenia oznaczonego logo QuickPay. Aby skorzystać z szybkiej płatności QuickPay, po wykonaniu zlecenia  złóż na Platformie wniosek o finansowanie i załącz fakturę oraz dokumenty potwierdzające realizacją zlecenia.

Czy z usługi QuickPay mogą skorzystać wszyscy?

Usługa QuickPay dostępna jest dla wszystkich firm przewozowych, które posiadają aktywne konto na Platformie Trans.eu.

Jaki jest czas oczekiwania na przelew i od czego on zależy?

Założeniem idei QuickPay jest jak najszybsze sfinansowanie wykonanego transportu.  Zależy to jednak nie tylko od nas. Twój zleceniodawca musi potwierdzić fakt prawidłowego zrealizowania usługi, wtedy w ciągu 48h wypłacimy Tobie pieniądze. Jeśli Twój kontrahent zwleka z potwierdzeniem wykonania usługi, możesz odezwać się do niego na komunikatorze i poprosić o akceptację.

Czym różni się QuickPay od  mikrofaktoringu dostępnego w Transcash?

Usługa QuickPay działa bardzo podobnie jak dostępny u nas mikrofaktoring, z tym wyjątkiem, że QuickPay dostępny jest tylko dla użytkowników Platformy Trans.eu. Najważniejsza jednak różnica pomiędzy tymi produktami to brak regresu w usłudze QuickPay.

Zespół Obsługi Klienta QuickPay

infolinia:
717 150 570

godziny pracy:
pon. - pt. 8.00 - 16.00

faktury@transcash.eu

Dane rejestrowe

Transcash.eu S.A.
ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław
NIP PL8971714717
KRS 0000626049
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
VI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 1 526 316,00 pln