fbpx

 

Twój przewoźnik korzysta z naszego faktoringu?

Mamy rozwiązanie, które ułatwi Ci obsługę faktur objętych cesją wierzytelności.

Poznaj nasz Panel Obsługi Klienta!

Co zyskujesz korzystając z Panelu Obsługi Klienta?

Co zrobisz szybciej w Panelu Obsługi Klienta?

Jak zalogować się do Panelu Obsługi Klienta?

Pytania i odpowiedzi

Jeżeli nie wyrażasz zgody na cesję wierzytelności poinformuj nas o tym w Panelu Obsługi Klienta. Po zalogowaniu przejdź do zakładki “Cesje wierzytelności“. Pojawi się lista faktur. Przy tych, które czekają na udzielenie zgody zobaczysz przycisk “Zadecyduj o cesji”. Kliknij, a następnie zaznacz interesującą Cię opcję – Nie zgadzam się lub Zgadzam się.

 

Ważne! Zgoda na cesję wierzytelności umożliwia Twojemu przewoźnikowi skorzystanie z potrzebnych w danym momencie pieniędzy. Brak zgody może być powodem problemów Twojego partnera biznesowego i negatywnie wpływać na dalsze relacje.

Opcja zgłaszania uwag do faktur jest dostępna w Panelu Obsługi Klienta. Po zalogowaniu wystarczy wejść w zakładkę “Cesje wierzytelności”, a następnie wybrać z listy fakturę, do której masz uwagi. Po kliknięciu w daną fakturę pojawi się opcja “Zgłoś uwagi”. Wybierz ją, a następnie opisz swój problem i prześlij do nas klikając “Zgłoś” w prawym dolnym rogu. W razie konieczności możesz także dołączyć niezbędne dokumenty.

Czynności związane z terminem płatności – potwierdzenie podanego przez przewoźnika lub zmiana na inny – są możliwe w Panelu Obsługi Klienta. Po zalogowaniu i wejściu w zakładkę “Cesje wierzytelności” zobaczysz listę wszystkich faktur wraz ze statusami. Wybierz tą, która Cię interesuje, a następnie w okienku “Termin Płatności” wybierz opcję “Edytuj”. W kalendarzu zaznacz właściwy termin płatności.

Uwaga! Panel Obsługi Klienta pozwala na przesunięcie terminu płatności maksymalnie o 14 dni do przodu. Jeżeli chcesz wybrać inną datę przejdź do opcji zgłaszania uwag i tam poinformuj nas o prawidłowej dacie. 

Uprawnienia może nadać jedynie osoba, która posiada status administratora – sprawdzisz to w ustawieniach Panelu. Wejdź w ustawienia (ludzik w prawym, górnym rogu), a następnie wybierz zakładkę “Pracownicy”. Poproś pracownika, który widnieje jako administrator o nadanie dostępu. Jeżeli nie ma takiej osoby skontaktuj się ze swoim opiekunem po stronie Transcash. Pomożemy Ci rozwiązać problem.

Jak administrator nadaje uprawnienia?

Ustawienia (ludzik w prawym górnym rogu)-> Pracownicy -> Wybierasz pracownika, któremu chcesz nadać uprawnienia -> Edytuj -> Zaznaczasz check box “Dostęp do zakładki Cesje wierzytelności” -> Zapisz

 

 

Poczytaj na blogu

Czy faktoring może pomóc w czasie kryzysu gospodarczego?

19.03.2020

Nie ma wątpliwości co do powagi kryzysu spowodowanego koronawirusem. Może on potencjalnie wyrząd...

Czytaj więcej

Bezkonkurencyjni płacą szybciej. Transformacja spedycji w dobie rynku przewoźnika.

17.10.2018

Spedytorzy potrzebują nowych rozwiązań, które pozwolą sprostać nadchodzącym zmianom w branży...

Czytaj więcej

Skąd biorą się problemy finansowe firm?

07.04.2020

Płynność finansowa to fundament sprawnego funkcjonowania każdej firmy. Nie oznacza to, że przed...

Czytaj więcej