fbpx

 

Twój przewoźnik korzysta z naszego faktoringu?

Mamy rozwiązanie, które ułatwi Ci obsługę faktur objętych cesją wierzytelności.

Poznaj nasz Panel Obsługi Klienta!

Co zyskujesz korzystając z Panelu Obsługi Klienta?

Co zrobisz szybciej w Panelu Obsługi Klienta?

Jak zalogować się do Panelu Obsługi Klienta?

Pytania i odpowiedzi

Jeżeli nie wyrażasz zgody na cesję wierzytelności poinformuj nas o tym w Panelu Obsługi Klienta. Po zalogowaniu przejdź do zakładki “Cesje wierzytelności“. Pojawi się lista faktur. Przy tych, które czekają na udzielenie zgody zobaczysz przycisk “Zadecyduj o cesji”. Kliknij, a następnie zaznacz interesującą Cię opcję – Nie zgadzam się lub Zgadzam się.

 

Ważne! Zgoda na cesję wierzytelności umożliwia Twojemu przewoźnikowi skorzystanie z potrzebnych w danym momencie pieniędzy. Brak zgody może być powodem problemów Twojego partnera biznesowego i negatywnie wpływać na dalsze relacje.

Opcja zgłaszania uwag do faktur jest dostępna w Panelu Obsługi Klienta. Po zalogowaniu wystarczy wejść w zakładkę “Cesje wierzytelności”, a następnie wybrać z listy fakturę, do której masz uwagi. Po kliknięciu w daną fakturę pojawi się opcja “Zgłoś uwagi”. Wybierz ją, a następnie opisz swój problem i prześlij do nas klikając “Zgłoś” w prawym dolnym rogu. W razie konieczności możesz także dołączyć niezbędne dokumenty.

Czynności związane z terminem płatności – potwierdzenie podanego przez przewoźnika lub zmiana na inny – są możliwe w Panelu Obsługi Klienta. Po zalogowaniu i wejściu w zakładkę “Cesje wierzytelności” zobaczysz listę wszystkich faktur wraz ze statusami. Wybierz tą, która Cię interesuje, a następnie w okienku “Termin Płatności” wybierz opcję “Edytuj”. W kalendarzu zaznacz właściwy termin płatności.

Uwaga! Panel Obsługi Klienta pozwala na przesunięcie terminu płatności maksymalnie o 14 dni do przodu. Jeżeli chcesz wybrać inną datę przejdź do opcji zgłaszania uwag i tam poinformuj nas o prawidłowej dacie. 

Uprawnienia może nadać jedynie osoba, która posiada status administratora – sprawdzisz to w ustawieniach Panelu. Wejdź w ustawienia (ludzik w prawym, górnym rogu), a następnie wybierz zakładkę “Pracownicy”. Poproś pracownika, który widnieje jako administrator o nadanie dostępu. Jeżeli nie ma takiej osoby skontaktuj się ze swoim opiekunem po stronie Transcash. Pomożemy Ci rozwiązać problem.

Jak administrator nadaje uprawnienia?

Ustawienia (ludzik w prawym górnym rogu)-> Pracownicy -> Wybierasz pracownika, któremu chcesz nadać uprawnienia -> Edytuj -> Zaznaczasz check box “Dostęp do zakładki Cesje wierzytelności” -> Zapisz

 

 

Poczytaj na blogu

Zapłata na czas bez wpływu na relacje z klientem?

15.04.2020

Zbieranie płatności w wymaganym terminie ma kluczowe znaczenie dla sukcesu każdej firmy. Opóźni...

Czytaj więcej

Chcesz uniknąć zatorów płatniczych? Znamy skuteczny sposób!

17.09.2018

Koszty prowadzenia firmy transportowej systematycznie rosną, natomiast terminy płatności zazwycza...

Czytaj więcej

Jakie są rodzaje faktoringu?

27.07.2020

Faktoring to sposób finansowania chętnie wybierany przez przewoźników. Coraz więcej firm korzys...

Czytaj więcej