fbpx

 

Twój przewoźnik korzysta z naszego faktoringu?
Mamy rozwiązanie, które ułatwi Ci obsługę faktur objętych cesją wierzytelności.
Poznaj nasz Panel Obsługi Klienta!

Co zyskujesz korzystając z Panelu Obsługi Klienta?

Czy wiesz, że…

Twój przewoźnik otrzyma przelew nawet w ciągu 27 sekund od momentu, gdy wyrazisz zgodę na cesję wierzytelności w Panelu Obsługi Klienta?

Co zrobisz szybciej w Panelu Obsługi Klienta?

Jak zalogować się do Panelu Obsługi Klienta?

Pytania i odpowiedzi

Jeżeli nie wyrażasz zgody na cesję wierzytelności poinformuj nas o tym w Panelu Obsługi Klienta. Po zalogowaniu przejdź do zakładki „Cesje wierzytelności„. Pojawi się lista faktur. Przy tych, które czekają na udzielenie zgody zobaczysz przycisk „Zadecyduj o cesji”. Kliknij, a następnie zaznacz interesującą Cię opcję – Nie zgadzam się lub Zgadzam się.

Ważne! Zgoda na cesję wierzytelności umożliwia Twojemu przewoźnikowi skorzystanie z potrzebnych w danym momencie pieniędzy. Brak zgody może być powodem problemów Twojego partnera biznesowego i negatywnie wpływać na dalsze relacje.

Opcja zgłaszania uwag do faktur jest dostępna w Panelu Obsługi Klienta. Po zalogowaniu wystarczy wejść w zakładkę „Cesje wierzytelności”, a następnie wybrać z listy fakturę, do której masz uwagi. Po kliknięciu w daną fakturę pojawi się opcja „Zgłoś uwagi”. Wybierz ją, a następnie opisz swój problem i prześlij do nas klikając „Zgłoś” w prawym dolnym rogu. W razie konieczności możesz także dołączyć niezbędne dokumenty.

Czynności związane z terminem płatności – potwierdzenie podanego przez przewoźnika lub zmiana na inny – są możliwe w Panelu Obsługi Klienta. Po zalogowaniu i wejściu w zakładkę „Cesje wierzytelności” zobaczysz listę wszystkich faktur wraz ze statusami. Wybierz tą, która Cię interesuje, a następnie w okienku „Termin Płatności” wybierz opcję „Edytuj”. W kalendarzu zaznacz właściwy termin płatności.

Uwaga! Panel Obsługi Klienta pozwala na przesunięcie terminu płatności maksymalnie o 14 dni do przodu. Jeżeli chcesz wybrać inną datę przejdź do opcji zgłaszania uwag i tam poinformuj nas o prawidłowej dacie. 

Uprawnienia może nadać jedynie osoba, która posiada status administratora – sprawdzisz to w ustawieniach Panelu. Wejdź w ustawienia (ludzik w prawym, górnym rogu), a następnie wybierz zakładkę „Pracownicy”. Poproś pracownika, który widnieje jako administrator o nadanie dostępu. Jeżeli nie ma takiej osoby skontaktuj się ze swoim opiekunem po stronie Transcash. Pomożemy Ci rozwiązać problem.

Jak administrator nadaje uprawnienia?

Ustawienia (ludzik w prawym górnym rogu)-> Pracownicy -> Wybierasz pracownika, któremu chcesz nadać uprawnienia -> Edytuj -> Zaznaczasz check box „Dostęp do zakładki Cesje wierzytelności” -> Zapisz

Poczytaj na blogu

Dlaczego długie czekanie na pieniądze z faktur jest zagrożeniem dla małych firm transportowych?

09.08.2021

Bez względu na to jak długo prowadzisz firmę transportową, zapewne pogodziłeś się już z dłu...

Czytaj więcej

Jak działa finansowanie faktur transportowych?

Faktoring to prosta i szybka opcja finansowania dla przedsiębiorców, którzy mają dość czekania...

Czytaj więcej

Co, gdy kontrahent nie zapłaci faktorowi na czas? Sprawdź swój regulamin.

18.07.2019

Szukasz szybkiego i łatwego finansowania dla swojej firmy transportowej. Odwiedzasz strony internet...

Czytaj więcej