fbpx

Solidny płatnik to program skierowany do największych firm spedycyjnych i transportowych, którym zależy na dobrej relacji z przewoźnikami i opinii solidnego kontrahenta.

Solidny płatnik to partner, który płaci w terminie. W bardzo krótkim terminie!

 Dołączając do programu Solidny Płatnik otrzymasz:

 • wsparcie dedykowanego Opiekuna,
 • porządek w dokumentach księgowych i przewozowych, dzięki dostępowi 24/7 do wszystkich faktur zgłoszonych do finansowania przez Twoich przewoźników,
 • indywidualne i partnerskie warunki współpracy we wszystkich obszarach działania Transcash,
 • promocję Twojej firmy jako Solidnego Płatnika, szerokie wsparcie marketingowe oraz możliwość organizacji wspólnych akcji promocyjnych skierowanych do przewoźników.

Czy wiesz, że…
Udział w programie Solidny Płatnik jest bezpłatny.

Korzyści z przystąpienia do programu Solidny Płatnik

Łatwiej pozyskasz dobrych przewoźników

Dzięki opinii solidnego płatnika, przewoźnicy chętniej podejmą z Tobą współpracę, bo będą mieć pewność, że płacisz na czas i w dodatku szybko. Solidny płatnik to potwierdzenie, że współpracując z Tobą, przewoźnik nie będzie musiał upominać się o swoje pieniądze. Jak to możliwe? Po prostu my zapłacimy za faktury wystawione na Twoją firmę. Przelew wykonamy w ciągu 30 minut od momentu, gdy zaakceptujesz dokumenty. A z Tobą rozliczymy się w terminie wynikającym z faktury.

Bezpłatny udział w programie i brak kosztów finansowania

Przystępując do programu Solidny Płatnik nie ponosisz żadnych kosztów. Więcej, otrzymasz od nas szereg korzyści, a dodatkowo będziesz mógł skorzystać ze wszystkich naszych produktów na indywidualnych warunkach. My finansujemy faktury Twoich przewoźników, zatem nie uruchamiasz własnych środków finansowych, ani nie musisz korzystać z finansowania skonta, czy kredytu.

Partnerskie warunki współpracy

Jako Solidny Płatnik możesz liczyć na nasze wsparcie w innych obszarach, m.in.:

 • w obszarze windykacji portfeli wierzytelności na etapie polubownym i sądowym – przygotujemy dla Ciebie indywidualny proces dochodzenia należności,/li>
 • zapewnimy szkolenia z zakresu obowiązujących przepisów prawa oraz zmian w przepisach, które dotykają branżę TSL,
 • w zakresie obsługi prawnej będziesz mógł skorzystać z 50% zniżki na usługę profesjonalnego wsparcia prawników i radców prawnych z naszej kancelarii,
 • gdy Twoja firma zostanie zgłoszona do windykacji jako dłużnik, pomożemy
  w wyjaśnieniu sytuacji przed rozpoczęciem windykacji,
 • obszarze finansowania Twoich przewoźników, możesz być pewien, że Twoi przewoźnicy otrzymają najlepsze warunki finansowania na rynku.

Porządek w dokumentach

Wiemy, że współpraca z faktorem i cesje wierzytelności pojedynczych faktur generują często niepotrzebny bałagan, dlatego, aby zapobiec tej sytuacji i zadbać o partnerską współpracę pracownicy Twojej firmy otrzymają bezpłatny dostęp online do Panelu Obsługi Klienta, służącego do zarządzania płatnościami.
W Panelu Obsługi Klienta każdy uprawniony pracownik zobaczy wszystkie faktury wystawione na Twoją firmę i przekazane do finansowania oraz będzie mógł:

 • zaakceptować wypłatę środków przewoźnikowi
 • zgłosić uwagi do faktury lub odrzucić wypłatę środków za fakturę, jeśli np.: transport nie był wykonany prawidłowo
 • zmienić/zadeklarować późniejszy termin zapłaty faktury
 • spłacić fakturę w terminie jej płatności przez bramkę do płatności online lub zrobić przelew zbiorczy za wiele faktur.

Dodatkowo jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi z Twojej strony i na życzenie chętnie dopasujemy funkcjonalności naszego Panelu do oczekiwań Twojej firmy. Partnerska współpraca zobowiązuje.

Wsparcie marketingowe oraz komplet materiałów promujących Twoją firmę jako Solidnego Płatnika.

Nasi klienci to firmy przewozowe, takie jakich potrzebujesz na co dzień. Promując Twoją firmę jako solidnego partnera pomożemy Ci nawiązać współpracę z solidnymi przewoźnikami. Jednocześnie wyposażymy Cię w komplet kreacji oraz materiałów marketingowych, dzięki którym będziesz mógł komunikować obecnym i przyszłym zleceniobiorcą, że jesteś solidnym partnerem do współpracy.

Jak dołączyć do grona Solidnych płatników?

Krok1.
Zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy poniżej lub zadzwoń +48 532 143 195.
Krok2.
Po otrzymaniu zgłoszenia zweryfikujemy Twoją firmę, aby mieć pewność, że możesz nadać jej tytuł Solidnego Płatnika.
Krok3.
Po pozytywnej weryfikacji przydzielimy Twojej firmie indywidualnego opiekuna, który ustali zakres naszego wsparcia w pozostałych obszarach i na bazie tych ustaleń podpiszemy umowę partnerską.

Od tego momentu Twoja firma poleca swoim zainteresowanym przewoźnikom nasze finansowanie, a my ekspresowo opłacamy faktury Twoich zleceniobiorców, jak na solidnego płatnika przystało.

Dołącz do grona Solidnych Płatników

Jakub Gwiazdowski

Zastępca Dyrektora Windykacji Polubownej

jgwiazdowski@transcash.eu
+ 48 717 341 722

Marta Musielak

Relationship Manager

mmusielak@transcash.eu
+48 532 143 195