fbpx

Czym będę zajmował się, jako Twój Rzecznik

Moim zadaniem, jako Rzecznika Klienta Transcash jest reprezentowanie Ciebie oraz Twoich interesów przed całym zespołem Transcash. Chcesz podzielić się swoją opinią lub masz zastrzeżenia do współpracy z nami? Jesteś rozczarowany obsługą lub zadowolony z tego jak pomogliśmy w Twojej sprawie – zapraszam.

Nie ma znaczenia, czy jesteś naszym klientem czy kontrahentem naszego klienta. Jeśli tylko masz uwagi, które chciałbyś nam przekazać to jestem tu również dla Ciebie.
Gwarantuję, że Cię wysłucham i nie pozostawię bez odpowiedzi. Przyjrzę się Twojej sprawie, wyjaśnię wątpliwości i wprowadzę zmiany, które pomogą uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Na Twojej opinii chcę budować lepszą jakość, dlatego zachęcam abyś się nią ze mną podzielił. 

 

Witek Wawrzyniak, Rzecznik Klienta Transcash

Pytania i odpowiedzi

W jakich sprawach możesz się ze mną kontaktować?

Są dwa główne powody kiedy kontakt ze mną może okazać się pomocny, a nawet jest wskazany. Pierwszy powód to kiedy jesteś niezadowolony ze współpracy z nami. Przyczyna niezadowolenia nie ma tutaj żadnego znaczenia. Nie jest ważne czy zawiodły nasze procedury, czy pracownik popełnił błąd, czy być może Ty sam się pomyliłeś. Zależy mi na tym, aby każdą taką sytuację wyjaśnić – błędy naprawić, a nieporozumienia wyprostować. Drugi powód to kiedy jesteś zadowolony ze współpracy i chcesz się tym z nami podzielić. Jeśli w swojej codziennej pracy odczuwasz nasze wsparcie i dostrzegasz, że zmieniamy się na lepsze to będziemy wdzięczni jak nam o tym powiesz. Takie wsparcie zawsze motywuje do działania.

Jak długo będziesz czekał na moją odpowiedź?

Krótko mówiąc – to zależy. Zależy przede wszystkim od tego czego dotyczy Twoje zgłoszenie i na ile jest skomplikowane. Moim założeniem jest, aby odpowiedzieć Tobie najszybciej jak to jest możliwe, a z drugiej strony chcę poświęcić Twojej sprawie tyle czasu ile wymaga jej dokładne wyjaśnienie.  Jeśli odpowiedź na Twoje zgłoszenie będzie wymagała ode mnie dłuższej pracy, to dam Ci znać kiedy możesz spodziewać się odpowiedzi ode mnie.

W jakich sprawach nie pomogę Ci jako Rzecznik?

Jest kilka obszarów w których jako Rzecznik nie będę mógł pomóc, są to przede wszystkim:
1. Sprawy sporne między wierzycielem i dłużnikiem. W przypadku takich spraw osobą właściwą do kontaktu jest opiekun lub windykator prowadzący sprawę.

2. Niejasności dotyczące rozliczeń i reklamacje do wystawionych przez nas faktur. W pierwszej kolejności skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta Windykacyjnego lub Faktoringowego, aby wyjaśnić wątpliwości i/lub poprosić o korektę faktury.

3. Reklamacje dotyczące prowadzonych dla Ciebie spraw kieruj do Działu Obsługi Klienta Windykacyjnego lub Faktoringowego. Stamtąd trafią do właściwych osób odpowiedzialnych za rozpatrzenie reklamacji.

Jeśli w powyżej opisanych sytuacjach skontaktowałeś się z odpowiednimi Działami i nadal masz wątpliwości lub zastrzeżenia do naszej pracy to chętnie z Tobą o nich porozmawiam.

Jak możesz się ze mną skontaktować?

Telefonicznie

+48 717 150 565

pn – pt: 7.00 – 15.00

Mailowo

rzecznik@transcash.eu

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Formularz kontaktu z Rzecznikiem Klienta

    Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w powyższym formularzu jest Transcash S.A. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław, NIP 897 17 14 717. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.