fbpx

Pamiętałeś, że Twoja firma w maju obchodzi swoje urodziny? My pamiętaliśmy!

Z tej okazji przygotowaliśmy drobny upominek dla Twojej firmy. Zgłoś zaległą fakturę do windykacji polubownej i podpisz umowę online, a za każde odzyskane 1000 zł brutto od pierwszego zgłoszenia otrzymasz podarunkową kartę BP SuperCard o wartości 50 zł.

Jak skorzystać z promocji?

 

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy nie mają zawartej z nami umowy o świadczenie usług windykacyjnych. Wystarczy, że w okresie od 17 maja do 30 czerwca 2021 zgłosisz sprawę do windykacji polubownej i podpiszesz z nami umowę online. Jak to zrobić?

Krok1.
ZAREJESTRUJ SIĘ
Zarejestruj się na platformie Trans.eu, aby korzystać z usług Transcash. Rejestracja jest bezpłatna i nie zobowiązuje do korzystania z usług platformy Trans.eu, służy tylko i wyłącznie weryfikacji Twojej firmy. Link do rejestracji.
Krok2.
ZGŁOŚ SPRAWĘ
Po rejestracji otrzymasz Trans-id, z jego pomocą zaloguj się do Panelu Obsługi Klienta Transcash.  Zgłoś min. 1 sprawę o wartości od 1000 zł brutto. Promocja dotyczy spraw zgłoszonych i przyjętych do obsługi w okresie od 17 maja do 30 czerwca 2021r. Jeśli zgłaszasz należność główną wraz z notą o rekompensatę kosztów windykacji, tzw. “notę 40 EUR” jako wartość sprawy przyjmiemy sumę tych kwot.
Krok3.
PODPISZ UMOWĘ
Po dodaniu zgłoszenia poprosimy Cię o zawarcie Umowy o świadczenie usług windykacyjnych - cały proces przebiega online. Zawarcie umowy potwierdzisz przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł. Po weryfikacji zwrócimy tę kwotę na rachunek Twojej firmy.
Krok4.
Teraz kolej na nas. My odzyskujemy dług, a Ty możesz śledzić nasze działania w Panelu Obsługi Klienta.
Pamiętaj! Nagrodę naliczymy od pierwszej odzyskanej sprawy (zgodnie z terminem zamknięcia sprawy) aby zwiększyć szansę na otrzymanie nagrody możesz zgłosić więcej, niż jedną sprawę. Jeśli odzyskamy wszystkie zgłoszone przez Ciebie zaległości nagrodę naliczymy od pierwszej odzyskanej/zamkniętej lub od pierwszej zgłoszonej, jeśli nie będzie możliwe ustalenie, która sprawa została odzyskana jako pierwsza.

Czy wiesz, że…
Wystarczy 15 min, abyś zgłosił dłużnika i zawarł umowę online!

Nagrody

Za każde odzyskane 1000 zł brutto od pierwszej uregulowanej sprawy otrzymasz od nas 50 zł na karcie podarunkowej BP SuperCard. Jeśli odzyskamy 2000 zł otrzymasz 100 zł, jeśli 5000 zł dostaniesz 250 zł na karcie. Maksymalnie możesz otrzymać kartę o wartości 500 zł. Kartą zapłacisz za paliwo, myjnię oraz zakupy na stacjach BP w Polsce. Listę stacji na których możesz zapłacić kartą znajdziesz tutaj.

Nagrodę naliczymy:

  • w ostatnim dniu miesiąca w którym sprawa została zamknięta, jeśli sprawa została spłacona w całości,
  • w ostatnim dniu podstawowego okresu obsługi, który wynosi 60 dni, jeśli sprawa została spłacona częściowo.

Po przyznaniu nagrody otrzymasz od nas wiadomość e-mail z informacją o wysokości otrzymanej nagrody.
Warunkiem do wydania nagrody jest opłacenie faktury prowizyjnej za zrealizowane usługi windykacyjne.

Kartę o odpowiedniej wartości wyślemy do Ciebie przesyłką poleconą wraz dokumentem potwierdzenia odbioru. Karta będzie NIEAKTYWNA. Po otrzymaniu przesyłki wypełnij potwierdzenie odbioru i wyślij jego skan lub zdjęcie na adres: marketing@transcash.eu. Po otrzymaniu potwierdzenia aktywujemy Twoją kartę i powiadomimy Cię o tym mailowo.

Zgłoś dłużnika