fbpx

Wymieniaj faktury na gotówkę i odbieraj nagrody!

Za 5 sfinansowanych faktur dajemy 100 zł na karcie podarunkowej BP SuperCard. Do wygrania nawet 500 zł. Wystarczy, że w czwartek 19 sierpnia zgłosisz swoje faktury do finansowania w ramach usługi mikrofaktoringu lub pożyczki.

Nie zwlekaj, wymieniaj faktury na gotówkę i odbieraj nagrody!

Jak skorzystać z Happy Day w faktoringu?

To proste! Wystarczy, że w czwartek 19 sierpnia, zgłosisz 5 lub więcej faktur do finansowania w ramach usługi mikrofaktoringu lub pożyczki.

Nagrodę otrzymasz za każde 5 faktur, które sfinansujemy.

Nie masz podpisanej z nami umowy na finansowanie faktur? Żaden problem.
Podpisz umowę online – wygodnie i szybko.

Zaloguj się do Panelu Obsługi Klienta, aby zawrzeć umowę. Do logowania użyj swojego trans-id, tego samego którego używasz do logowania do platformy Trans.eu.

 

Czy wiesz, że…
Finansujemy faktury z zakazem cesji w zleceniu lub wystawione dla zagranicznego kontrahenta.

Nagrody

Za każde 5 faktur, które sfinansujemy mikrofaktoringiem lub pożyczką dostaniesz od nas 100 zł na karcie podarunkowej BP SuperCard. Jeśli sfinansujemy 10 faktur to otrzymasz 200 zł, 15 sfinansowanych faktur = 300 zł itd. Maksymalnie możesz otrzymać kartę na kwotę  500 zł. Pamiętaj, aby wszystkie faktury zgłosić w dniu akcji.

Kartą podarunkową BP SuperCard zapłacisz za paliwo, myjnię oraz zakupy na stacjach BP w Polsce. Listę stacji na których możesz zapłacić kartą znajdziesz tutaj.

Po przyznaniu nagrody, najpóźniej do 30 sierpnia 2021, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z informacją o wysokości przyznanej nagrody.

Kartę o odpowiedniej wartości wyślemy do Ciebie przesyłką poleconą wraz dokumentem potwierdzenia odbioru. Karta będzie NIEAKTYWNA. Po otrzymaniu przesyłki wypełnij potwierdzenie odbioru i wyślij jego skan lub zdjęcie na adres: marketing@transcash.eu. Po otrzymaniu potwierdzenia aktywujemy Twoją kartę i powiadomimy Cię o tym mailowo.

Jeśli nie odeślesz skanu potwierdzenia odbioru nagrody do 30 września 2021, wówczas przyjmiemy, że rezygnujesz z nagrody.

Sfinansuj faktury