fbpx

Co to jest pieczęć prewencyjna?

Jako klient Transcach otrzymujesz dedykowaną pieczęć prewencyjną, która jest skutecznym narzędziem poprawiającym dyscyplinę płatniczą kontrahentów. Umieszczając pieczęć na wystawionych fakturach wysyłasz sygnał swoim partnerom biznesowym, że cenisz profesjonalne i uczciwe podejście do współpracy. Jednocześnie Twoi kontrahenci od razu z fakturą otrzymują informację, że w przypadku opóźnień w płatności mogą spodziewać się kontaktu ze strony firmy windykacyjnej.

Jak działa pieczęć prewencyjna?

Jak sama nazwa wskazuje pieczęć używana jest w celach prewencyjnych. Umieszczenie jej na wystawianych fakturach ma zapobiec opóźnieniom w płatnościach i uchronić Twoją firmę przed problemami z płynnością finansową. Pieczęć może być dodawana do faktur wystawianych dla wybranych kontrahentów lub do wszystkich wystawianych faktur – wystarczy dodać plik z pieczęcią w systemie do wystawienia faktur. 

Ile kosztuje pieczęć prewencyjna?

Jeśli podpisałeś z nami umowę o świadczenie usług windykacyjnych to od razu po jej aktywowaniu możesz korzystać z pieczęci. Pieczęć w wersji elektronicznej pobierzesz bezpłatnie po zalogowaniu do swojego konta w Panelu Obsługi Klienta Transcash.

 

Poczytaj na blogu

Zwyczaje płatnicze w transporcie. Czy coś się zmieni?

28.03.2019

Odroczone terminy płatności wydają się być rozwiązaniem, dzięki któremu zleceniodawcy mogą ...

Czytaj więcej

Sprawdź jak skorzystać z ulgi na złe długi.

13.11.2018

Wierzyciele, którym nie udało się odzyskać pieniędzy od dłużników w terminie 150 dni od daty...

Czytaj więcej

Skarga na czynności komornika

13.05.2019

W toku postępowania sądowego może dojść do naruszenia praw dłużnika i wierzyciela, możliwe j...

Czytaj więcej