Co to jest pieczęć prewencyjna?

Jako klient Transcach możesz otrzymać dedykowaną pieczęć prewencyjną, która jest skutecznym narzędziem poprawiającym dyscyplinę płatniczą kontrahentów. Umieszczając pieczęć na wystawionych fakturach wysyłasz sygnał swoim partnerom biznesowym, że cenisz profesjonalne i uczciwe podejście do współpracy. Jednocześnie Twoi kontrahenci od razu z fakturą otrzymują informację, że w przypadku opóźnień w płatności mogą spodziewać się kontaktu ze strony firmy windykacyjnej.

Jak działa pieczęć prewencyjna?

Jak sama nazwa wskazuje pieczęć używana jest w celach prewencyjnych. Umieszczenie jej na wystawianych fakturach ma zapobiec opóźnieniom w płatnościach i uchronić Twoją firmę przed problemami z płynnością finansową. Pieczęć może być dodawana do faktur wystawianych dla wybranych kontrahentów lub do wszystkich wystawianych faktur – wystarczy dodać plik z pieczęcią w systemie do wystawienia faktur. 

Ile kosztuje pieczęć prewencyjna?

Pieczęć w wersji elektronicznej otrzymasz bezpłatnie. Możesz zamówić również pieczęć tradycyjną. Pieczęć tradycyjną otrzymasz za 0 zł, jeśli przekażesz do windykacji sprawę o wartości min. 2000 zł, w przeciwnym wypadku koszt przygotowania pieczęci to 50 zł netto.

  Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w powyższym formularzu jest Transcash S.A. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław, NIP 897 17 14 717. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.

  Poczytaj na blogu

  Windykacja sądowa

  06.05.2016

  Czy warto skierować sprawę na drogę postępowania sądowego przeciwko dłużnikowi? Z takim pytan...

  Czytaj więcej

  Wezwanie do zapłaty, a przedawnienie roszczeń w transporcie

  09.08.2019

  Krótkie terminy przedawnienia w branży transportowej sprawiają, że w przypadku roszczeń z tytu...

  Czytaj więcej

  Na co zwrócić uwagę porównując oferty firm windykacyjnych

  16.07.2019

  Przez ponad 30 lat istnienia profesjonalnych usług windykacyjnych w Polsce zmieniły się standardy...

  Czytaj więcej